Vše Byty Domy Pozemky Chaty a chalupy Komerční nemovitosti Pronájmy

Vložte nabídku Vložte poptávku

KONTAKT

WMreality s.r.o.
Závodu Míru 170/90
360 17 Karlovy Vary
e-mail: wmreality@wmreality.cz
telefon: 725 293 751

Investiční příležitost Františkovy Lázně

 
 
 
 
 
Přemýšlíte o  novém podnikatelském záměru?   ZA SKĚLOU CENU?   NA PERFEKTNÍM MÍSTĚ ?  
 
- otevřít soukromou kliniku
- školící středisko
- domov pro seniory
- hotel s wellness
- bytový dům
- sanatorium
- bytový dům
- rodinné domy
 
CENA: 11.500.000,- Kč
 
rozsáhlý pozemek se dvěma budovami se nachází v blízkém okolí Františkových Lázní a přitom na samotě ohraničené stromy a lesem, u hlavního tahu Cheb - hraniční přechod. Tedy s perfektní dostuzpností.
 
Na pozemku stojí dvě budovy původně využívané jako hotel.Jedna z budov byla postavena již na začátku 20.století a druhá byla postavena před deseti lety, ale nebyla zcela dokončena. 
 
Na pozemku o rozloze 8.300 m2 mají budovy velký potenciál k založení nového podnikatelského záměru. Starší budova je připravena k rekonstrukci a případné změně dispozice a účelu, ale její ubytovací  kapacita byla 20 lidí. Pokoje jsou rozděleny 2 x 3 lůžka, 5 x 2 lůžka, 1 x apartmán pro 5 osob.  Do budovy je přiveden plyn a elektřina, výhodou je samostatná čistička na vodu, ze které lze čerpat vodu na 7 – 10 dní, z čehož neplatíte stočné a další dvě studny, které lze napojit na budovu. Samozřejmostí je připojení na městský vodovod.  Dále jsou zde sklepní prostory, kde byla restaurace, sklady. Na pozemku je postavený menší domek, kam je zavedena elektřina a topení, ale je bez vody a odpadů. Sloužil spíše jako kůlna a odkladový prostor a disponuje garáží.
Druhá budova byla  postavena před 10 lety, zůstala rozestavěná ve finální fázi. Disponuje velkou místností s barem a bazénem, dvěma koupelnami a vstupem na velkou terasu. Dále je zde 6 pokojů s koupelnou + podkroví. Tato budova není prozatím zkolaudována.
 
Více informací Vám rádi sdělíme při osobní prohlídce.
 
         
 
                             
 
 
 
 
                     Další informace vám poskytneme na telefonnním čísle +420 731 469 837 a na +420 725 293 751
 
                     nebo na emailu: tereza.arnolt@wmreality.cz a na michaela.walzova@wmreality.cz